Dwupoziomowy, nowoczesny loft

Opis

Nowocześnie urządzony, dwupoziomowy loft w kompleksie “u Scheiblera” wyposażony w klimatyzację.

Loft o powierzchni 78,23 m2 składa się z dwóch poziomów, na pierwszym znajdziecie Państwo przestronny salon z aneksem kuchennym, dużą łazienkę z prysznicem, WC, umywalką i ogromnym lustrem oraz mini garderobę. Na górnym piętrze położona jest wydzielona sypialnia z dużą garderobą.

Apartament jest w pełni umeblowany, posiada ogromne okna wchodzące w dach. Okna skierowane są na patio, co dodatkowo powoduje, iż w środku jest bardzo cicho i przytulnie.

Kompleks „u Scheibera” jest unikatowym na skalę światową kompleksem mieszkalnym położonym jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki oraz w dwóch stylizowanych nowych budynkach powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Mieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Osiedle jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie i monitoringowi, które pilnują obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem, sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, żłobek, przedszkole, salon kosmetyczny, studio treningu personalnego. W niedalekiej okolicy Palmiarnia i Park Źródliska oraz słynna ulica Piotrkowska.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym za 30 000 zł lub miejsca w garażu podziemnym z komórką lokatorską za dodatkową opłatą 36 000,00 zł.

Podsumowanie

Nr nieruchomości:
1101
Status nieruchomości:
Na sprzedaż
Typ nieruchomości:
,
Położenie:
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 25c, 90-350 Łódź, Polska
Sypialnie:
1
Łazienki:
1
Powierzchnia:
78.00 m²
Miejsce parkingowe
1

Mapa

Dane do kontaktu

Adrian Tulkowski
+48 737 040 040
adrian@wx.net.pl