Luksusowy loft typu studio

Opis

Nowocześnie urządzony, loft typu studio w kompleksie “u Scheiblera”.

Kompleks położony jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki, w wysokich pomieszczeniach przędzalni powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Zamieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Loft o powierzchni 50 m2 składa się z przestronnego salon z aneksem kuchennym, oddzielonej sypialni, dużej łazienki z wanną, prysznicem, WC, umywalką oraz mini garderoby.

Apartament jest w pełni umeblowany, posiada okna wchodzące na ul. Tymienieckiego z widokiem na zabytkowy budynek dawnej Straży Pożarnej oraz kompleks Księżego Młyna.

Kompleks “u Scheiblera” jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie, która pilnuje obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem. Blisko znajduje się Palmiarnia i Park Źródliska oraz ulica Piotrkowska.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego za dodatkową opłatą 100,00 zł

Podsumowanie

Nr nieruchomości:
1068
Status nieruchomości:
Na sprzedaż
Typ nieruchomości:
Położenie:
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 25c, 90-350 Łódź, Polska
Sypialnie:
1
Łazienki:
1
Powierzchnia:
50.00 m²

Mapa

Dane do kontaktu

Adrian Tulkowski
+48 737 040 040
adrian@wx.net.pl