Industrialny loft na Księżym Młynie

Opis

Soft-loft w kompleksie “u Scheiblera” w stylu industrialnym.

POMIESZCZENIA
Loft o powierzchni 61 m2 składa się z:
• przestronnego salonu z ogromnym oknem, które po otwarciu przekształca salon w duży taras,
• dużej i ergonomicznie zaprojektowanej kuchni,
• sypialni z szafą z wbudowanym oświetleniem LED,
• dużej łazienki z prysznicem, WC,
• umywalką, szafą na pralkę i inne niezbędne w łazience rzeczy,
• przedpokoju z obszerną szafą. Loft zaprojektowany jest z dbałością o każdy szczegół.

SMART HOME
Loft wyposażony jest w instalację SMART HOME pozwalającą na sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnej, możliwa jest także obsługa głosowa poprzez np. Google Home. Każdy z włączników posiada 4 odrębne przełączniki, z czego 3 mogą być dowolnie konfigurowane. Ponadto możliwe jest ustawianie scen, a także dzięki wbudowanemu oświetleniu LED RGB możliwe jest konfigurowanie światła w sypialni w zależności od nastroju. Ponadto wszystkie źródła światła są w energooszczędnej technologi LED.

LOFT
Znajduje się na I piętrze, posiada instalację pozwalającą na montaż klimatyzacji (zgoda Wspólnoty Mieszkaniowej). Wszelkie instalacje poprowadzone są już w ścianach i wyprowadzone w odpowiednich miejscach w mieszkaniu, a także w garażu.

Loft nie był dotychczas zamieszkany, prace wykończeniowe zakończyły się niedawno. Przyszły nabywca będzie pierwszym lokatorem.

BUDYNEK
Budynek wyposażony jest w windę. Został oddany do użytku w 2016 roku. We wnętrzu znajduje się przestronne patio (widoczne na zdjęciach). Jego architektura nawiązuje do historycznej zabudowy Księżego Młyna.

KOMPLEKS „u Scheiblera”
Kompleks „u Scheibera” jest unikatowym na skalę światową kompleksem mieszkalnym położonym jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki oraz w dwóch stylizowanych nowych budynkach powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Mieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Osiedle jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie i monitoringowi, które pilnują obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem, sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, żłobek, przedszkole, salon kosmetyczny, studio treningu personalnego. W niedalekiej okolicy Palmiarnia i Park Źródliska oraz słynna ulica Piotrkowska.

CENA I INNE INFORMACJE

Cena obejmuje:
wykończone mieszkanie z wszystkimi elementami stałymi m.in. z zabudową kuchni (bez sprzętu AGD), przedpokoju z wbudowaną szafą, łazienki z glazurą i armaturą łazienkową, industrialnej zabudowy sypialni wraz z szafą.

Cena nie obejmuje:
mebli, sprzętu AGD, RTV i detali widocznych na wizualizacjach.
Oczywiście nie ma problemu, aby wszelkie w/w elementy zostały w mieszkaniu – zapraszamy do rozmów.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym z miejscem na komórkę lokatorską za dodatkową opłatą 35.000,00 zł.

Kupujący zwolniony z PCC, podane ceny są cenami brutto. Nie pobieramy prowizji.

Podsumowanie

Nr nieruchomości:
3676
Status nieruchomości:
Na sprzedaż
Typ nieruchomości:
,
Położenie:
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25d, 90-350 Łódź, Polska
Sypialnie:
1
Łazienki:
1
Powierzchnia:
61.00 m²

Mapa

Dane do kontaktu

Adrian Tulkowski
+48 737 040 040
adrian@wx.net.pl