Industrialny loft na Księżym Młynie

Cena: 545 000,00 

Opis

Soft-loft w kompleksie “u Scheiblera” w stylu industrialnym.

Loft o powierzchni 61 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dużej łazienki z prysznicem, WC, umywalką oraz przedpokoju z obszerną szafą. W salonie znajduje się duże okno z podwójnymi, otwieranymi drzwiami.

Loft zaprojektowany jest z dbałością o każdy szczegół, co widoczne jest na wizualizacjach. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i posiada instalację pozwalającą na montaż klimatyzacji. Budynek wyposażony jest w windę. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe, a przedstawione wizualizacje prezentują zamierzony efekt końcowy. Mieszkanie będzie gotowe na przełomie 2019
i 2020 roku, a obecnie prezentujemy możliwość jego zakupu. Istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji do projektu i przystosowania do indywidualnych preferencji Nabywcy.

Kompleks „u Scheibera” jest unikatowym na skalę światową kompleksem mieszkalnym położonym jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki oraz w dwóch stylizowanych nowych budynkach powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Mieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Osiedle jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie i monitoringowi, które pilnują obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem, sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, żłobek, przedszkole, salon kosmetyczny, studio treningu personalnego. W niedalekiej okolicy Palmiarnia i Park Źródliska oraz słynna ulica Piotrkowska.

Prezentowana cena odnosi się do wykończonego mieszkania z zabudową kuchni (bez sprzętu AGD), przedpokoju z wbudowaną szafą, łazienki z glazurą i armaturą łazienkową, industrialnej zabudowy sypialni. Cena nie obejmuje mebli, sprzętu RTV i detali widocznych na wizualizacjach.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym za 30 000 zł lub miejsca w garażu podziemnym z komórką lokatorską za dodatkową opłatą 36 000,00 zł.

Kupujący zwolniony z PCC, podane ceny są cenami brutto.

Podsumowanie

Nr nieruchomości:
3676
Status nieruchomości:
Na sprzedaż
Typ nieruchomości:
,
Położenie:
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25d, 90-350 Łódź, Polska
Sypialnie:
1
Łazienki:
1
Powierzchnia:
61.07 m²

Mapa

Dane do kontaktu

Rafał Raczyński
+48 737 040 000
rafal@wx.net.pl