dwupoziomowy loft na Księżym Młynie z klimatyzacją

Opis

Nowocześnie urządzony, dwupoziomowy loft w kompleksie “u Scheiblera” wyposażony w klimatyzację.

Loft o powierzchni 78,23 m2 składa się z dwóch poziomów, na pierwszym znajdziecie Państwo przestronny salon z aneksem kuchennym, dużą łazienkę z prysznicem, WC, umywalką i ogromnym lustrem oraz mini garderobę. Na górnym piętrze położona jest wydzielona sypialnia z osobną łazienką oraz gabinet/pokój dla dziecka.

Przedstawione wizualizacje prezentują efekt końcowy prac wykończeniowych.

Apartament posiada ogromne okna wchodzące w dach. Okna skierowane są na patio, co dodatkowo powoduje, iż w środku jest bardzo cicho i przytulnie.

Kompleks „u Scheibera” jest unikatowym na skalę światową kompleksem mieszkalnym położonym jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki oraz w dwóch stylizowanych nowych budynkach powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Mieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Osiedle jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie i monitoringowi, które pilnują obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem, sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, żłobek, przedszkole, salon kosmetyczny, studio treningu personalnego. W niedalekiej okolicy Palmiarnia i Park Źródliska oraz słynna ulica Piotrkowska.

Prezentowana cena odnosi się do wykończonego mieszkania z zabudową kuchni (bez sprzętu AGD), przedpokoju z wbudowaną szafą, łazienki z glazurą i armaturą łazienkową. Cena nie obejmuje mebli, sprzętu RTV i detali widocznych na wizualizacjach.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym za 30 000 zł lub miejsca w garażu podziemnym z komórką lokatorską za dodatkową opłatą 36 000,00 zł.

Podsumowanie

Nr nieruchomości:
3777
Status nieruchomości:
Na sprzedaż
Typ nieruchomości:
,
Położenie:
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25c, 90-350 Łódź, Polska
Sypialnie:
2
Łazienki:
2
Powierzchnia:
78.00 m²

Mapa

Dane do kontaktu

Rafał Raczyński
+48 737 040 000
rafal@wx.net.pl